معرفی شرکت


مجموعه خدماتی با بیش از نیم قرن سابقه خدمات خودرویی در مشهد مشغول به فعالیت می باشد که در حال حاضر از سال 1397 با جابه جایی در منطقه غرب مشهد واقع در بزرگراه آسیایی ،آزادی 60 (پیامبر اعظم 12) ادامه فعالیت را در حوزه فروش محصولات سایپا و پارس خودرو و همچنین خدمات دهی کامل به محصولات سایپا و پارس خودرو در فضای استاندارد و پرسنل مجرب و دوره دیده می باشد. از ابتدا شعار این مجموعه مشتری مداری بوده است که با چندین سال متوالی نماینده برتر بودن، خود گواه این ادعا است. همچنین از نظر مکانی اولین نمایندگی ورودی ازسمت شمال به مشهد می باشد.

سخن مدیریت


مدیریت کوشا سازه آفاق پارسیان(جوان محبوب) ، تعهد خود را به اهداف ذکر شده اعلام می نماید و در رسیدن به تحقق اهداف حداکثر تلاش و سعی خود را با تمام جدیدت به عمل آورند. همچنین شعار مدیریت شرکت این است که “این حق مشتری است که باورداشته باشیم ،او بسیار عزیز است” پس: باید به بهترین وجه ممکن از او استقبال شود. باید به خواسته های او به دقت توجه شود. باید خواسته او در کوتاه ترین زمان ممکن برآورده شود. و از اینکه توانسته ایم برای اوکاری انجام دهیم خدارا شکرمی نماییم. 

 اعتماد شما سرمایه ماست ….

اهداف

 1-دسترسی آسان مشتریان به نمایندگی

2-کار های منحصر به فرد نمایندگی با توجه به پذیرش اول منطقه ، روزانه 55 تا 60 خودرو در روز، همچنین برای پذیرش کلیه محصولات سایپا و پارس خودرو ، زمان مشخصی برای پذیرش نگذاشته است و در طول روز و خارج از ساعت پذیرش شرکت خودرو، خودروهای مراجعه کننده را پذیرش می کند.

3-سیستم رضایت مندی مشتریان و طرح تکریم ارباب رجوع

4-بکارگیری مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)

5-وفاداری، مسئولیت پذیری، رازداری، امانت داری نسبت به کارکنان و مشتریان

6-رعایت قوانین، مقررات و الزامات داخلی و بین المللی

7-پیاده سازی نظام مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی

8- تلاش مداوم در ارائه ی خدمات مناسب و به روز (هوشمند و الکترونیکی)

دستاوردهای ما

رضایت مشتری