قوانین و مقررات نمایندگی سایپا جوان محبوب

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات نمایندگی سایپا جوان محبوب به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب ‏‌سایت جوان محبوب هنگام استفاده از پروفایل شخصی و طرح‏های تشویقی ارائه شده توسط نمایندگی جوان محبوب به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات نمایندگی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین نمایندگی جوان محبوب از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

1. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نمایندگی سایپا جوان محبوب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نمایندگی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

2. مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات نمایندگی جوان محبوب اقدام نماید.

3. اطلاعات زیر به منظور آگاهی در اختیار مشتریان قرار می گیرد:

3.1.  مشخصات و ویژگی های کامل کالا یا خدمات و همچنین تخفیف گذاشته شده بر طبق قانون

3.2.  مشخص کردن کلیه هزینه های کالا یا خدمات

4. تصاویر محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره‌ای جزئیات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد با استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد.

4.1.  ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است. چنانچه کالای ارسالی با اطلاعات فنی مندرج در سایت مغایرت داشته و یا اینکه خصوصیات کالای ثبت سفارش شده با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد، باید حداکثر طی 24 ساعت از زمان دریافت کالا به واحد فنی اطلاع‌رسانی شود و کالا با هماهنگی واحد فنی و به آدرس مورد نظر این بخش مسترد شود.

4.2.  هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که اشتباها ارسال شده باشند با نمایندگی سایپا جوان محبوب است

4.3.  اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد و قطعه روی خودرو نصب نشده باشد. در صورت نصب قطعه روی خودرو یا آچار خوردن کالا قابل عودت نیست..

4.4.  اگر در تمامی مواردی‌که تشخیص وجود مغایرت در کالا بدون باز کردن بسته‌بندی اصلی کالا و از طریق کنترل مشخصات روی جعبه اصلی کالا امکان‌پذیر باشد، باید کالا در همان حالت و بدون استفاده یا باز کردن بسته‌بندی اصلی مسترد شود. لذا لازم است خریدار قبل از باز نمودن بسته‌بندی اصلی کالا نسبت به انطباق مشخصات کالای دریافتی با سفارش ثبت شده در حد اطلاعات مندرج روی بسته‌بندی اصلی کالا اقدام نموده و در صورت مشاهده مغایرت نسبت به استرداد آن اقدام نماید.

4.5.  لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 72 ساعت مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

4.6.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد

برد.

4.7.  امکان بازگشت کالاهایی که تشخیص مشکل فنی یا خرابی کالا پیش از نصب روی خودرو توسط خریدار یا تعمیرکار قابل تشخیص است وجود ندارد.

5. لطفا توجه داشته باشید که تعویض مدل و غیره بعد از ارسال کالا ممکن نیست چرا که این موارد به درخواست شما ارسال شده است اما در صورتی که کالا ارسالی با محصول نشان داده شده در سایت مغایرت داشت به سرعت کالای شما تعویض میشود.

توجه : کالاهایی که در مشهد و با پیک تحویل داده میشوند می بایست به هنگام تحویل مورد بررسی قرار گرفته و درصورت هرگونه مشکل به پیک اطلاع داده شود در غیر اینصورت به منزله تایید صحت سلامت فیزیکی کالا توسط مشتری بوده و پس از آن قابل مرجوعی یا تعویض نخواهد بود.

6. کالاهایی که به صورت حضوری تحویل داده میشوند میبایست پس از بررسی صحت و سلامت کالاها تحویل گرفته شوند و نمایندگی جوان محبوب پس از آن نسبت به سلامت فیزیکی کالا و یا کسری مسوولیتی به عهده نخواهد گرفت.

7. لطفا در هنگام ثبت نام دقت کنید تا اطلاعات مثل ادرس، کد پستی و … درست وارد کنید تا کالا برای فرد دیگری ارسال نشود. صحت اطلاعات وارد شده به عهده خریدار است.

8. برای مرجوع کردن کالا میتوانید تا 72 ساعت پس از دریافت کالا، با هماهنگی نسبت به مرجوع کردن کالا اقدام فرمایید. توجه داشته باشید که ضمانت برگشت کالا فقط برای کالاهای خراب و دارای نقص هست و لذا کالاهای سالم قابل مرجوعی نیست.

9. مرجوع کردن کالا تا 72 ساعت پس از دریافت کالا و با هماهنگی قبلی صورت خواهد گرفت. کالاهایی که بدون هماهنگی مرجوع شوند عودت داده خواهد شد. کالاهایی که پس از 72 ساعت اطلاع رسانی شوند مرجوع نخواهند شد لذا لطفا به این مسئله دقت داشته باشید.

10. کالاهایی که بدون هماهنگی مرجوع شوند تا یک ماه نزد ما به امانت خواهند ماند و شما میتوانید طی این مدت با پرداخت هزینه پستی نسبت به برگشت کالای خود اقدام نمایید. بدیهی است نمایندگی جوان محبوب نسبت به کالاهایی که بدون هماهنگی مرجوع شوند مسئولیتی نخواهد داشت.

11. در صورت عدم موجودی کالای خریداری شده توسط مشتریانی که به صورت آنلاین پرداخت خود را انجام داده‌اند، وجه پرداختی آن‌ها به صورت کامل به حساب آن‌ها بازگردانده خواهد شد. لازم به ذکر است که زمان بازگشت وجه، وابسته به فرآیند اداری داخلی مجموعه است و این فرآیند می تواند از 1 تا 7 روز کاری زمان ببرد.

12. ما همواره در تلاشیم تا قیمت و موجودی تمام محصولات را بروز نگه داریم. با توجه به نوسانات قیمت و موجودی کالا در بازار و زمان‌بر بودن بروزرسانی محصولات، ممکن است قیمت روز برخی محصولات با آنچه در سایت ثبت شده یا سفارش ثبت کرده‌اید متفاوت باشد. لذا نمایندگی جوان محبوب حق دارد تا در صورت تغییر قیمت، مابه التفاوت قیمت روز محصول را از شما تقاضا کند. در صورت افزایش قیمت و عدم تمایل مشتری برای پرداخت مابه‌التفاوت، نمایندگی حق دارد سفارش را کنسل کرده و وجه پرداختی مشتری را به صورت کامل عودت دهد. لازم به ذکر است که زمان بازگشت وجه، وابسته به فرآیند اداری داخلی مجموعه است و این فرآیند می تواند از 1 تا 7 روز کاری زمان ببرد. بازگشت وجه صرفا به همان شماره حساب و کارتی که با آن پرداخت کرده‌اید به صورت حواله پایا انجام خواهد شد.

13. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ما بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، رنگ کردن کالا ، نصبب کردن قطعه روی خودرو یا آسیب رساندن به قطعه امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

14. لازم به ذکر است که ارسال محصولات در سطح شهر مشهد و کلیه شهرستان های ایران به صورت پس کرایه و به عهده مشتری می باشد.


هنگام خروج کالا از انبار نمایندگی سایپا جوان محبوب، از تمام زوایا از محصول عکس گرفته شده و تا 10 روز پس از ارسال کالا تصاویر نگهداری می‌شوند. در صورت مغایرت کالای مرجوع شده با کالایی که برای شما ارسال شده است امکان عودت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.