تعمیر خودرو در محل (هوم سرویس)

 

تصور خرابی ماشین در بین راه و در خانه برای خیلی از ماها مانند یک کابوس است. قطعا هیچ اتفاقی بدتر از این نیست که به دنبال تعمیرگاه ماشین و مکانیک سیار بگردیم که منصف و حرفه ای باشد. متاسفانه در همه جا افرادی سودجو هستند که وقتی متوجه می شوند، که افراد به تعمیرات خودرو فوری نیاز دارند، سعی می کنند که قطعات بی کیفیت و بدون گارانتی را با قیمت های چندین برابر به فروش برسانند و اجرت تعمیرات خودرو در محل بالایی را دریافت کنند. اما خوب نمایندگی سایپا جوان محبوب برای اولین بار و تنها نمایندگی مجاز ارائه خدمات هوم سرویس (تعمیر خودرو در محل) در شرق کشور، این امکان را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت با خبره ترین مکانیک سیار را خبر کنید و از خدمات تعمیر خودرو در محل بهره مند شوید. در ادامه به خدماتی که در تعمیرات خودرو سیار در محل ارائه می شود می پردازیم. 

در هنگامی که با عملکرد عجیبی در خودروی خود در بین راه مواجه شده اید به فکر تعمیر ماشین در محل و خبر کردن مکانیک سیار می افتید که بدون انتقال به تعمیرگاه به تعمیرات خودرو در منزل بپردازد. مکانیک اقدام به عیب یابی و تعمیر خودروی سایپا و پارس خودرو در محل می کنند. به این صورت تنها کافیست برای خبر کردن تعمیرکار ماشین سیار نمایندگی جوان محبوب تماس بگیرید، تا متخصصین در محل حضور پیدا کنند.

 

تعمیر برق خودرو

خدمات برق خودرو یکی از عمده مسائلی هستند که موجب می شود، افراد به تعمیرکار ماشین نیاز پیدا کنند. در واقع در صورت بروز کوچکترین ایرادی در سیستم برق خودرو اتومبیل اصلا روشن نمی شود. هر چه خودرو پیچیده تر و جدید تر باشد، سیستم برق رسانی خودرو نیز پیشرفته تر خواهد بود. ازین رو تعمیرکار سیار باید مهارت کافی در راستای تعمیر خودروهای مربوطه را داشته باشد. جهت عیب یابی و تعمیر ماشین در محل باید قسمت های مختلف خودرو مانند دینام، شمع، باتری، کویل و انژکتور بررسی و عیب یابی شوند.

 

تسمه ، شمع ها و کم شدن روغن موتور

تسمه ها باید هر 50 هزار کیلومتر تعویض شوند. در غیر این صورت ممکن است ترک ببینند و دچار پارگی شوند. ممکن است زمانی که در حال رانندگی هستید، تسمه پاره شود و اتفاقات بد و خسارات زیادی به موتور ماشین وارد شود. شمع ها نیز قسمت هایی از خودرو هستند که موجب مشتعل شدن هوا و سوخت در موتور خودرو می شوند. بنابراین کارکرد صحیح این قطعه بسیار مهم است. در صورتیکه موقع حرکت، ماشین سر و صدا ایجاد می کند این بدان معنی است که زمان زیادی از تعویض روغن موتور گذشته است. اگه متوجه شده اید که شتاب ماشین کم شده است و جرقه یا استارت به خوبی زده نمی شود، با مشورت با تعمیرکار نمایندگی سایپا جوان محبوب به تعویض روغن خودرو بپردازید.

 

اگزوز ماشین

  • رنگ دود خارج شده از اگزوز نشان دهنده ی وضعیت خودرو است. تعمیرکار سیار خودرو با نگاه کردن به دود اگزوز متوجه مشکل خواهند شد. مواردی از عیب یابی خودرو از روی دود اگزوز را بیان می کنیم.
  • خارج شدن دود سفید همراه بخار نشون می دهد که خودرو آب روغن قاطی کرده است! با عوض کردن واشر سر سیلندر این مشکل رفع خواهد شد.
  • خارج شدن دود آبی از اگزوز یک هشدار جدی می باشد. این دود نشان می دهد که ماشین به روغن سوزی افتاده است. باید خیلی سریع مشکل روغن سوزی برطرف شود. وگرنه باید مبلغ زیادی بابت تعمیرات خودرو در محل و البته تعمیر موتور خودرو بپردازید.
  • گاهی دود خاکستری هم از اگزوز خارج می شود که اکثر افراد متوجه این موضوع نمی شوند. دود خاکستری نشان می دهد که آب یا روغن وارد محفظه احتراق شده است. پشت گوش انداختن این موضوع اصلا به نفع تان نیست و خیلی زود باید هزینه بیشتری برای تعمیر موتور خودرو بپردازید.
  • خروج دود سیاه رنگ غلیظ، از اگزوز خودروها نشان می دهد که سنسور اکسیژن ایراد پیدا کرده است. در این صورت نسبت ترکیب هوا و سوخت به درستی انجام نمیشود.

 

تعمیر کامپیوتر خودرو

علل متفاوتی برای خرابی کامپیوتر یک خودرو وجود دارد. این سیستم کامپیوتری بسیار حساس است و به محض کوچکترین مشکل، یک ایراد بزرگ در خودرو دیده می شود. هر گونه بی احتیاطی می تواند مشکل سیستم کامپیوتری ماشین را بیشتر کند. در صورتی که در زمینه تعمیرات خودرو آموزش های لازم را نگذرانده اید هرگز اقدام به بازکردن سیستم کامپیوتری خودرو نکنید. گاهی یک مشکل جزئی وجود دارد که به سادگی قابل حل شدن است اما دخالت شما کارها را خراب تر کرده و هزینه تعمیرات را بیشتر می کند. عمده ترین موارد خرابی سیستم کامپیوتری در خودرو عبارتند از:

  • آب خوردگی
  • سوختگی آی سی
  • مشکل در بنامه ریزی ECU
  • مشکل در ارتباط سنسورها
  • ضربه به بخش کامپیوتری

 

برای خیلی از افراد، اعتماد به خدمات آنلاین و کمک گیری از تعمیرکار آنلاین سخت می باشد. در واقع حق با شماست. بدون شناخت، اعتماد به مهارت مکانیک سیار کار راحتی نیست. راه حل این مشکل با خبر کردن تعمیرکار خودروی آنلاین از طریق نمایندگی سایپا جوان محبوب است. در واقع شما با شرکت یا فروشگاهی که تعمیرات آنلاین دارد در ارتباط نیستید بلکه با نمایندگی رسمی سایپا و پارس خودرو جوان محبوب در ارتباط هستید. مکانیک و تعمیرکارهای نمایندگی سایپا جوان محبوب (تنها نمایندگی مجاز ارائه خدمات هوم سرویس در شرق کشور) کاملا از نظر کیفی، اخلاقی و مهارت کار تایید شده است.

همچنین میتوانید با شماره 05136901010 نمایندگی جوان محبوب با کارشناسان هوم سرویس مشورت کنید.

 

شماره تماس های هوم سرویس

021-84444

09152301070

 

 

اعتماد شما سرمایه ماست…